100 відгуків
+380 (67) 194-59-88
+380 (44) 253-73-83
Державні курси крою та шиття Будинок офіцерів Київ

Відгуки про компанію Державні курси крою та шиття Будинок офіцерів

Додати відгук
 • Покупець
  Відмінно

  В Центральной доме офицеров города Киева я закончила Курсы кроя и шитья по пошиву женского белья и корсетов, осталась очень довольна. За время обучения (10 месяцев)мною было прошито : бюстгальтер, грация, боди, корсет, купальники ( цельнокроеные и раздельные), женские трусики, летний сарафан. Хочется поблагодарить нашего преподавателя –Стеценко Лидию Глебовну, за ее терпение, хорошее настроение, за ее помощь, доступность информации, за ее знания, которыми она готова поделиться. Она старается всем уделить время и объясняет все до победного. Такие преподаватели- сей час большая редкость. Объем курса очень большой, лениться здесь не надо, поэтому домашних заданий не избежать. Я очень рада, что прошла эти курсы и именно здесь. На эти курсы должны идти люди которые уже умеют шить . Программа предусматривает большой объем построения и моделирования. Программа построена таким образом,что занятия теории чередуются с практикой. На занятиях есть возможность прошивать все модели , для этого есть все необходимое оборудование(швейные машинки, оверлок, гладильные доски.утюги).Основные знания получены – теперь только шить и шить, воплощать свои идеи. Спасибо

 • Покупець
  Відмінно

  Провчилась перший рік на двохрічному курсі крою та шиття.
  В захваті від програми, від викладача і від того, як покращила свої вміння. В гардеробі стало значно більше одягу власного пошиття. Тепер викрійки з журналів вже не тарабарщина а помічники у створенні одягу. Плюс навик моделювання з курсів дає змогу змінювати моделі і робити їх унікальними.
  Перший рік пролетів непомітно.
  З нетерпінням чекаю на вересень і на продовження навчання.
  Окрема подяка Натальї Валер‘ївні, що допомогла з вибором викладача. І викладачу Дуб Ларисі Сергіївні, що з таким натхненням ділиться досвідом і знаннями.

 • Покупатель
  Відмінно

  Дуже задоволена курсом крою та шиття! За 2 роки навчання отримала гарну основу для подальшого розвитку в цьому напрямку. Все детально, багато моделювання. Дякую Лідії Глебівні, дівчатам-однокурсницям та всьому професійному коллективу Будинку офіцерів!

 • Покупатель
  Відмінно

  Закончила двухгодичные курсы кроя и шитья у прекрасного преподавателя Стеценко Лидии Глебовны. Если вы не умеете, но хотите научиться шить, то вам сюда!
  Отличная подача материала от более простого с более сложному дает хорошую базу. Вас научат моделировать одежду, прошивать образцы, ну, и, конечно, шить изделия. Вы научитесь пользоваться швейной машинкой (если вдруг вы еще не умеете), вас познакомят с оверлоком, вы сможете смоделировать и сшить изделие на любую фигуру, и оно идеально "сядет", а если вы где-то отстали от сокурсниц, то преподаватель задержится ради вас после занятия и проконсультирует вас дополнительно.
  Курсами очень довольна. Однозначно рекомендую и курс и преподавателя всем желающим научиться швейному делу!

 • Покупатель
  Відмінно

  В серпні минулого року я шукала для себе курси шяття. В інтернеті є дуже багато оголошень але я шукала щоб це не були курси на три місяці, рахую що за такий час не реально навчитись шиттю.
  І всетаки я знайшла дійсно хороші та результативні курси крою та шиття при Будинку офіцерів.
  І ось проминув перший рік та перший курс, з задовеленням іду на другий курс.
  Викладачі всі кваліфіковані та хороші, а особливо Дуб Лариса Сергиївна!!!

 • ррр
  Відмінно

  Тиждень назад ми прийшли на наш останній урок...Пролетіли такі довгі і такі короткі 4 роки...Скоро наші дороги розлетяться в різні боки і кожна з нас піде своїм шляхом..Хтось захоче відкрити свою справу і стане висококласним майстром,хтось прийшов на курси,щоб підвищити кваліфікацію,а хтось просто буде шити,як то мовиться,для себе..Дороги наші різні,але всіх нас на курси привела одна ціль-жага знань.І всі ці 4 роки ці знання нам давала чудовий викладач,людина,що закохана в свою справу-Дуб Лариса Сергіївна.Тож мені хочеться від нас усіх подякувати їй за все,а також побажати нових чудових учениць,терпіння і наснаги в її творчій праці.

 • Ольга
  Відмінно

  Дякую Дуб Ларисі Сергіївні, викладачу курсів крою та шиття Будинку Збройних сил України за надзвичайно продуктивне, насичене й результативне дворічне навчання. За два роки навчилась моделювати, кроїти, шити найпростіші та найскладніші вироби з різного типу тканин. Рівень викладання доступний кожному, хто досі й гадки не мав, як правильно шити, кроїти, прасувати найпростіші вироби. Незважаючи на вечірній час навчання зуміла опанувати запропоновані технології пошиття жіночого одягу (спідниць, блузок, суконь, брюк, жакетів) і тепер самостійно можу шити найскладніші вироби. Незважаючи на те, що півтора роки навчання припали на карантинний період вважаю, що вони були, хоч складними, але достатньо успішними. Вважаю, що це найрезультативніші з тривалою традицією та гарним викладанням курси з тих, що представлені у Києві. Раджу всім, хто хотів би навчитись кроїти та шити обрати саме курси Будинку офіцерів. Навчання доступне для всіх вікових категорій

 • Покупатель
  Відмінно

  Очень рада,что пошла. Безумно весёлые и продуктивные занятия, день пролетает незаметно. Преподаватель Дуб Лариса Сергеевна невероятный профессионал всегда отзывчивая и доброжелательная,даже если ты что то не понимаешь уже приличное количество раз тебе все равно объяснять,дополнительно покажут,расскажут как говориться на пальцах🤣Очень много даётся информации и после окончания уже 1-года,ты простотв шоке от того какое количество одежды ты можешь создать своими руками. Кабинеты оснащены всем,что нужно так что если ты что то забыл или  не взял всегда можно одолжить у преподавателя. Преподаватель всегда на связи и отвечает на любые вопросу по пошиву.🥰🥰🥰🥳

 • Покупець
  Відмінно

  Хочу подякувати Курсам крою та шиття при Будинку офіцерів і викладачу Ларисі Сергіївні Дуб за організацію очного і дистанційного навчання, зручний розклад, фаховий підхід, практичну спрямованість, затишну атмосферу. Впевнена, що шлях до майстерності у справі шиття не може бути коротким, тому й обрала для себе таку ґрунтовну навчальну програму, яка пропонується тут. Наразі я задоволена досягненнями свого першого року навчання і планую продовжувати, придивляюсь також до спеціалізованих курсів.
  Бажаю колективу Курсів наснаги і процвітання!

 • Покупатель
  Відмінно

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner