Кошик
73 відгуків
+38 (066) 1422261
Контакти
Державні курси крою та шиття Будинок офіцерів
+380661422261ЗавідувачЗак Наталія Валеріївна
+380674434663Каток Наталія Дмитрівна
+380442537383Приймальня
Зак Наталія Валеріївна
УкраїнаКиїввул. Грушевського, 30/1, 3 поверх, каб. 329
Мапа

Курс вишивки!

Курс вишивки!

Запрошуємо в новому навчальному році на новий курс ВИШИВКИ!

Заняття веде майстер вишивки Людмила Руссу - викладач студії "Оріяна" при НЦНК "Музей Івана Гончара". Володіє різноманітнми техніками, серед яких художня і рахункова гладь, мережки, прозорі прорізні і стягувальні шви, з'єднувальні і маскувальні шви, гаптування (вишивка металізованими нитками).

Вишивання – дивовижне мистецтво, протягом віків були створені дивовижні зразки в різних техніках. В програмі курсу вишивки ми об’єднали практичні навички і теоретичні знання. Для цього включили до курсу декілька болоків: непрозорі лічильні шви, прозорі шви (виколювання, вирізування, хардангер), мережки, художня гладь. Також навчимо технологій обробки серветок, скатертин, сорочок, виконувати крайові, маскувальні і з’єднувальні шви.

Метою курсу є познайомити вас із найкращими зразками, для цього підготували міні-лекції з вишивки різних народів та епох (лекції узгоджені з практичним матеріалом). Також розповімо як прати вишиті вироби, доглядати за ними, та зорієнтуємо в широкому асортименті матеріалів для вишивки: адже різні техніки краще виглядають виконаними різними нитками: муліне, кручені бавовняні, шерстяні чи шовкові нитки. Крім того, навчимо вишивати бісером, металізованими нитками («шиття золотом»), шнуром, лелітками (пайетками).

Значну частину нашого курсу становлять українські шви, адже справжня українська сорочка чи рушник – це дивовижне поєднання технічної досконалості (мистецтвознавці зафіксували більше 200 швів) та сакрального змісту (зображені символи утворюють знакову систему, правильне використання яких робить із звичайної речі чарівний оберіг). Про значення символів та їх використання для чоловіків та жінок різних вікових категорій ви дізнаєтесь під час занять. 

Навчимось творити дивовижне і прекрасне разом!

 

facebook twitter
Другие новости